MSI Modern 15, Intel 10. Nesil ve MX300 Serisi ile Geliyor

#1
MSI-Modern-15--963x583.jpg

Yeni Modern 15 modeli 15.6 inç Full HD ekranı, ince tasarımı ve düşük ağırlığı ile içerik oluşturan kişilere yönelik olarak tasarlandı.
MSI, içerik oluşturucular için tasarladığı MSI Modern 15 dizüstü dizüstü bilgisayarını tanıttı. Bu model giriş seviyede içerik oluşturuculara odaklanırken, düşük ağırlığı ve uygun fiyatının yanında yüksek performans sunmayı hedefliyor.


Modern 15 dizüstü bilgisayar şu anda yalnızca Intel’in dört çekirdekli Core i7-10510U ‘Comet Lake’ işlemcisini kullanan tek bir seçenekte satışa çıkacak. Bu işlemciye 16 GB çift kanal DDR4 bellek, 512 GB M.2 NVMe SSD eşlik ediyor. GPU olarak ise NVIDIA’nın yeni 2 GB GDDR5 VRAM ile gelen GeForce MX330 modeli ile desteklenmiş.
Üzgünüm Sivil , Bağlantılarımızı Görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Bu dizüstü bilgisayar, MSI’nin Prestige Serisi dizüstü bilgisayarlarının bir alt segmentinde konumlanıyor. Bu da altı çekirdekli CPU’lar ve GeForce GTX ekran kartları gibi özelliklerden yoksun olacağı anlamına geliyor.
Modern 15 dizüstü bilgisayarda bir WI-Fi 5 ve Bluetooth 6 adaptörü ile bağlantı sağlanıyor. Bunun yanında 1 adet USB 3.2 Gen 1 Tip-C konnektörü, 1 adet USB 3.2 Gen 1 ve 2 adet USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası konumlandırılmış. Dizüstü bilgisayarda ayrıca bir HDMI çıkışı, 3,5 mm ses konnektörü ve bir microSD kart okuyucu yer alıyor. Son olarak Modern 15’de IR sensörlü bir web kamerası, Stereo hoparlör ve bir mikrofon bulunuyor.
Üzgünüm Sivil , Bağlantılarımızı Görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

MSI, dizüstü bilgisayarı alüminyum malzemeye sahip siyah veya gümüş bir kasa ile tasarlamış. Bu kasa 15,9 mm kalınlığında, 1.6 kilogram ağırlığında ve 15.6 inç Full HD panel ekrana sahip. Şirket bu bilgisayarın tam şarjla dokuz saat kullanılabileceğini belirtiyor.
Modern 15, 27 Şubat’tan itibaren Japonya’da 165.000 Japon Yeni fiyatıyla satışa sunulacak. Ürünün Avrupa ve ülkemize önümüzdeki aylarda gelmesini bekliyoruz. Farklı işlemci ve ekran kartı seçeneklerinin sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil.
 
Üst