İspanya'da büyük skandal! Para aklama ve vergi kaçırma..

admin

Yönetici
Yönetici
#1
İspanya'da bazı futbolcu menajerleri hakkında para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarından yararlanmak yürütmek bildirildi. İspanya merkezli başvuruşturmada, iki futbolcu menajeri, Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki Apollon Limasol Kulübü'nün hayali futbolcu aktarımı İspanya'da para aklamak ve vergi kaçırmakla suçlanıyor.


Üzgünüm Sivil , Bağlantılarımızı Görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
resmi haber ajansı EFE'nin bazı haberde, bazı futbolcu menajerlerine göre "Lanigan" tarafından kullanılan Balear Adaları, Barselona, Madrid, Malaga, Sevilla, Almeria, Asturias, San Sebastian, Vitoria, Pontevedra ve Valencia'da çok çeşitli iş yeri ve evde arama yapıldığı kaydedildi.
Yolsuzluk ve Organize Suçla Mücadele Savcılığı'nın talebi ve Ulusal Mahkeme'nin koordinatörlüğünde olduğu, Miralem Pjanic, Luka Jovic ve Kalidou Koulibaly gibi futbolcuların menajeri olan Fali Ramadan'ın da aralarında da futbolcu bilgisi verildi.Ramazan ve adı açıklanmayan diğer şarj edilebilir bir menajerin, hayali futbolcu transferleri için 2017
Üzgünüm Sivil , Bağlantılarımızı Görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
'ndeki
Üzgünüm Sivil , Bağlantılarımızı Görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Kulübünü kullandıkları ve 2017 yılı İspanya'da toplam değeri 10 milyon avrodan fazla olan lüks ev ve yat satın almak için yaptıkları belirtildi.
Söz konusu iki menajerin, Kıbrıs Rum Kesimi, Sırbistan ve Belçika'daki farklı futbol kulüpleriyle bağlantı olan bir suç örgütünün parçası olmakla suçlanıyor, soruşturmaya Avrupa Polis Örgütü'nün de desteklediğini ifade etti.
 
Üst